„Sveikatos apsaugos ir gyvybės mokslų apžvalgos“ straipsnis „Lietuva. Paslėptos staigmenos“ cituoja Rūtą Pumputienę

Lietuvos sveikatos apsaugos ir gyvybės mokslų sektoriaus vaidmuo šalies ekonomikoje vis didėja ir šiuo metu užima apie 4 procentus šalies BVP su šiek tiek stebinančiu 1 procentu tiesiogiai gaunamu iš besiplečiančio biotechnologijų sektoriaus.

Apžvalgoje pateikiamos Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės, „Versli Lietuva” vadovės Dainos Kleponės, „Investuok Lietuvoje“ vadovo Manto Katino įžvalgos. Straipsnyje savo nuomone pasidalino ir daugiau atsakingų pareigūnų, farmacijos įmonių vadovų, įvairių asociacijų atstovų.

Rūtos Pumputienės kontoros įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, nuolatinio komiteto „Local American Working Group“ vadovė Rūta Pumputienė yra cituojama straipsnyje:

„Lietuvoje mažėjant gyventojų ir senstant visuomenei, skatinti naujoves viešosios sveikatos priežiūros sistemoje tampa būtinybe, o ne prabanga.“

„Sveikatos apsaugos ir gyvybės mokslų apžvalga“ buvo parengta PharmaBoardroom.com, kuris yra vienas pagrindinių tinklalapių ir apžvalgininkų, skirtas aukščiausiems vadovams, konsultantams ir verslo atstovams, dirbantiems sveikatos apsaugos ir gyvybės mokslų srityje tarptautiniu mastu.

Visas tekstas anglų kalba: https://pharmaboardroom.com/pharma_report/lithuania-pharma-report-2018/

arpk-admin