Rūta Pumputienė cituota naujienų portalo LRYTAS.LT straipsnyje apie Lietuvoje trūkstamas inovacijas sveikatos srityje

Amerikos prekybos rūmų įkurto komiteto farmacijos klausimams svarstyti „Local American Working Group“ (LAWG) vadovė Rūta Pumputienė cituota naujienų portalo lrytas.lt straipsnyje „Vėl Europos uodegoje: kiekvienas lietuvis dėl to siunta, bet situacija gali būti dar liūdnesnė”.

„Didžiausia problema tame, kad gydymo lėšos planuojamos vis dar neturint aiškesnio vaizdo, kokie ilgalaikėje perspektyvoje yra žmonių poreikiai. Realiai tokioje mažoje šalyje kaip Lietuva, nebūtų sudėtinga suskaičiuoti, kiek žmonių serga viena ar kita liga, prognozuoti tiek genetiškai paveldimas, tiek kitas ligas ir atitinkamai planuoti, kiek ir kokių gydymo būdų reikia ir reikės bent kelis metus į priekį – taip išvengtume skaudžių atvejų, kai rimtomis ligomis susirgusiems žmonėms valstybė tiesiog negali padėti“, – sakė R. Pumputienė.

Skaitykite daugiau: https://sveikata.lrytas.lt/medicinos-zinios/2017/04/21/news/vel-europos-uodegoje-kiekvienas-lietuvis-del-to-siunta-bet-situacija-gali-buti-dar-liudnesne-876766/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

arpk-admin