Komanda

Patirtis ir įsipareigojimas profesionalumui
2

Rūta Pumputienė

Kontoros įkūrėja, praktikuojanti advokatė, turinti daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirties. Per savo ilgametę profesinę karjerą, Rūta Pumputienė dirbo su įvairiais sudėtingais tarptautinio ir nacionalinio lygio komercinės teisės projektais, susijusiais su gyvybės mokslų bei kitais valstybės reguliuojamais pramonės sektoriais (maisto produktų, tabako, alkoholio, lošimų). Teisininkė taip pat yra sukaupusi daug profesinės patirties intelektinės nuosavybės teisės srityje. Rūta Pumputienė yra pripažinta tarptautinio nepriklausomo teisės žinyno „Chambers & Partners“ kaip viena geriausių komercinės teisės advokatų Lietuvoje.

rp2

Ieva Balėnė

Advokatė specializuojasi farmacijos teisės srityje ir turi sukaupusi didžiulę teisinio darbo patirtį dirbdama su vienomis didžiausių tarptautinių ir nacionalinių farmacijos kompanijų bei konsultuodama jas rinkos reguliavimo, duomenų apsaugos, konkurencijos, ginčų sprendimų ir kitais su šiuo sektoriumi susijusiais teisės klausimais. Ieva taip pat dirbo vienoje didžiausių pasaulio inovacinių vaistų kompanijoje, todėl geba visapusiškai konsultuoti farmacijos kompanijas įvairiais teisės klausimais.
3

Giedrė Tubelytė

Advokatės padėjėja, turinti daugiau nei 13 metų teisinio darbo patirtį. Giedrė Tubelytė dirbo komercinės teisės srityje ir turi itin didelę patirtį telekomunikacijų ir informacinių technologijų teisės srityse. Per ilgametę profesinę karjerą Giedrei teko sudarinėti ir koordinuoti sudėtingus sandorius su tarptautiniais ir nacionaliniais klientais bei partneriais. Teisininkė turi patirties viešųjų pirkimų srityje, kurią įgijo daugiau nei trejus metus dirbdama teisininke perkančiojoje organizacijoje, taip pat puikiai išmano darbo, konkurencijos ir intelektinės nuosavybės teisę.

4

Rūta Zuokaitė

Teisininkė, besispecializuojanti gyvybės moksluose (vaistiniai preparatai ir biotechnologijos, medicinos įranga ir technologijos, sveikatos priežiūra, cheminės medžiagos) ir kituose reguliuojamuose sektoriuose (kosmetika, maistas), taip pat intelektinės nuosavybės teisės srityje. Rūta Zuokaitė yra įgijusi patirties tiek nacionalinėje, tiek tarptautinėje rinkoje (amerikiečių advokatų kontoroje bei ES agentūroje).